Dumnezeu să îl ierte și să îl odihnească în liniște și pace!

Cu profundă tristețe și compasiune, anunțăm stingerea din viață a celui care a fost, colegul nostru, dl. Pârvu Constantin, director al Direcției Servicii Publice din Primăria municipiului Tecuci.

Inginer cu vocație, profesionist adevărat, caracterizat de o calitate umană deosebită, recunoscută de toți cei care l-au cunoscut, a ales să își trăiască viața cu decență și discreție, alături de cei dragi,  care i-au fost mereu alături.

În aceste momente, de adâncă tristețe, suntem cu gândul și cu fapta alături de familia îndurerată, căreia îi transmitem sincere condoleanțe și îi dorim putere pentru a înțelege și a depăși această grea încercare.

Dumnezeu să îl ierte și să îl odihnească în liniște și pace!

Cei care vor să aducă un ultim omagiu, OMULUI care a fost ing.  Constantin Pârvu, o pot face duminică, 13.10.2019, la slujba de înmormântare ce va avea loc în Catedrala „Sfântul Gheorghe” din municipiul Tecuci.

Total Page Visits: 552 - Today Page Visits: 5