Timp de 15 zile, va fi închisă circulația pe Str. Elena Doamna, pe ambele sensuri

Anunț de interes public – Lucrări pe domeniul public

Urmare a adresei, înregistrată cu nr. 52122/15.09.2017 la Registratura Primăriei, primită de la S.C. Tancrad S.R.L. Galați, informăm cetățenii municipiului Tecuci  că, începând cu 15.09.2017, este închisă circulația pe Str. Elena Doamna, pe ambele sensuri, între podul peste Tecucel și  intersecția cu Str. Tudor Pamfile.

Constructorul a luat această măsură pentru o perioadă de 15 zile, în vederea executării unui cămin deversor pe conducta subterană de apă pluvială existentă. Realizarea acestor lucrări necesită, prin procesul tehnic de execuție,  închiderea străzii.

Ne cerem scuze pentru disfuncționalitățile ce pot afecta circulația rutieră din această zonă, în perioada desfășurării lucrărilor.

Biroul Drumuri

Sursa imagine: scamp.ro