Administrația locală invită la dialog mediul de afaceri tecucean


Invitatie-la-dialog-mediul-de-afaceri-Tecuci

Primarul municipiului Tecuci invită vineri, 16.03.2018, ora 14.00, în sala de ședințe a Consiliului local din strada 1 Decembrie 1918, nr.66, pe reprezentanții mediului de afaceri tecucean, la o consultare ce vizează investițiile de perspectivă în sistemul sanitar local.

 

Situația sistemului sanitar local este o temă de interes care afectează marea masă a cetățenilor orașului nostru. De aceea, considerăm că o întâlnire, între administrație și mediul privat, ar fi un punct de plecare pentru îmbunătățirea funcționării acestui sistem la nivel local.

Primarul municipiului Tecuci
Cătălin Constantin Hurdubae


Total Page Visits: 475 - Today Page Visits: 2

Comentariile sunt închise.